Ремонт доріг – знову топ-питання серед тих, на які жителі Луганщини просили відповісти керівника облдержадміністрації Сергія Гайдая під час його традиційного прямого ефіру у фейсбуці. Нагадаємо, що раз на кілька тижнів очільник області спілкується з користувачами соцмережі, реагуючи на коментарі під своїми дописами. Про те, які теми вдалося обговорити цього разу, далі – коротко

 

Ганна СИМОНОВА

 

ПРО ВОДУ В ЛИСИЧАНСЬКУ

Найактивнішими виявилися жителі Лисичанська та його міст-супутників – Новодружеська та Привілля. Що не дивно, адже ця територія сьогодні є осередком, де скупчилися, напевно, всі проблеми, які тільки можуть спіткати громади.

Наприклад, проблема з водопостачанням. Вона, як влучно зазначив Сергій Гайдай, «виникла не за місяць, не за рік і навіть не за два». Енергетики постійно знеструмлюють місцевий водоканал за багатомільйонні борги, тому містяни тижнями сидять без води. У губернатора є варіанти виходу з ситуації, які він пообіцяв озвучити вже найближчим часом.

«Одразу скажу: дешевого варіанту немає. Але скоро жителі Лисичанська побачать конкретні дії. Дайте мені тиждень, можливо, 10 днів, і наступний ефір я зроблю виключно щодо цієї проблеми, проговоримо всі аспекти».

 

ПРО ЛИСИЧАНСЬКI ДОРОГИ ТА МОСТИ

Дороги – iнша болюча тема для лисичан. Вiдповiдаючи на запитання про дороги, Сергiй Гайдай нагадав, що цього року розпочнеться вiдновлення автошляху Сєвєродонецьк–Золоте, який проходить через Лисичанськ. Наразі проводиться тендер.

Сподiвається обласна влада вiдремонтувати й об’їзну дорогу в Лисичанську, яка проходить повз содовий завод. Але, як вже ранiше говорив керiвник ЛОДА, дорога веде через зруйнований мiст. Це дуже дорогий об’єкт для ремонту. Якщо вдасться внести його у плани Укравтодору, саму дорогу вiдновлять за рахунок обласного бюджету. Хоча ситуацiя дедалi ускладнюється, каже Сергiй Гайдай.

«Мiст вже оглядали фахiвцi i кажуть, що, можливо, доведеться з нуля його зводити. Зробити 4 км дороги – це легко. Але якщо ми зробимо дорогу, а мосту не буде, то навіщо витрачати грошi? Тож я вже зараз веду переговори, щоб на наступний рiк запланували будiвництво мосту. Якщо нам це гарантують, то ми зробимо i дорогу».

Тим часом грошi на ремонт Пролетарського мосту вже зарезервували, роботи скоро розпочнуть, але вони затягнуться до весни-лiта 2021 року: цього вимагає технологiя будiвництва, щоб ремонт вийшов якiсним.

Також губернатору задали питання про ремонт дороги Рубiжне–Новодружеськ. Тут Сергiй Гайдай закликав жителiв мiст не плутати обласнi та комунальнi дороги. Останнi – це повнiстю вiдповiдальнiсть мiсцевої влади.

«Але я бачив цю дорогу. З обласного дорожнього фонду можна декiлька вiдсоткiв витрачати на ремонти комунальних дорiг. I якщо мерiя не зможе, не захоче чи не буде мати грошей на її ремонт, ми зможемо вiдремонтувати цi 4,5 км вiд залiзничного вокзалу Рубiжного до новодружеського кiльця наступного року. Так само, як ми зробили цьогорiч у Старобiльську».

 

ПРО ДОРОГИ В СТАРОБIЛЬСЬКУ

Дорога, про яку каже очiльник областi, – це вулиця Пiвденна у Старобiльську. Ремонт її розпочали два тижнi тому. В iнтерв’ю «Луганщинi.ua» мер мiста Яна Лiтвiнова пояснювала, що важливiсть цiєї дороги для обласної влади полягає в тому, що вона веде до майбутнього агрологiстичного центру.

Щодо iнших дорiг у Старобiльську та районi, то певну надiю в цьому планi Сергiй Гайдай покладає на ремонт так званого «Старобiльського трикутника»: Сєвєродонецьк–Сватове–Старобiльськ–Сєвєродонецьк.

Тепер вже точно вiдомо, що ранiше, ніж наступного року роботи тут не розпочнуться, адже угода про фiнансування зi Свiтовим банком буде пiдписана не ранiше вересня. Зважаючи, що потрiбно ще розробити проєкт та провести тендер, це займе додатковий час. А взимку проводити ремонт немає сенсу, адже вiн повинен бути, перш за все, якiсним.

«Дорога буде такої ж якостi, як i дорога на Станицю. Цей «трикутник» так само буде роздiлений на 3-4 дiлянки (всього – 163 км,–  ред.), щоб декiлька фiрм виграли тендер i одночасно розпочали ремонт. В березнi, щойно дозволить погода, – почнемо».

 

ПРО ШЛЮЗ-РЕГУЛЯТОР НА АЙДАРI

Ще одна актуальна для стробiльчан тема – несправний шлюз-регулятор на рiчцi Айдар. Детально про виникнення проблеми ми вже писали в минулому номерi газети.

Шлюз використовувався в процесi мелiорацiї земель, але вже давно не виконує своєї первiсної функцiї. Тому Луганському мiжрайонному управлiнню водного господарства, на балансi якого перебуває об’єкт, його ремонт невигiдний. В той же час несправний шлюз призвiв до обмiлiння рiчки Айдар та загрожує мiстянам у разi повеней.

Керiвництво мiста та областi вже декiлька мiсяцiв обговорюють варiанти вирiшення проблеми. За словами Сергiя Гайдая, вже зробленi iстотнi кроки в цьому напрямі:

«Прямо зараз направити грошi з обласного бюджету, щоб вiдремонтували шлюз, ми не можемо, тому що це не наш об’єкт. Але шукаємо можливiсть, i ми вже на виходi. Сподiваюсь, що за 1,5-2 мiсяцi ви вже побачите ремонт цього шлюзу. Сподiваюсь, що депутати пiдтримають той варiант, про який ми домовилися з мером».

 

ПРО ПРИФРОНТОВI ШЛЯХИ

Ремонтнi роботи в прифронтовiй зонi – питання не лише грошей, але й часу та обставин. Так, цього року, каже Сергiй Гайдай, однозначно розпочнуть ремонт 6,5 км дороги Гiрське–Золоте. Проєкт вже готовий, наразi вiн проходить експертизу. Так само цього року зроблять ремонт автошляху Н-21, що веде до села Трьохiзбенка, за програмою експлуатацiйного утримання. А в 2021, запевнив голова ОДА, область буде намагатися зробити бiльш якiсний ремонт – «на роки».

У списку на наступний рiк – також дорога Станиця Луганська–Бiловодськ. Взагалi, Сергiй Гайдай обiцяє викласти повний перелiк дорiг, якi заплановано до ремонту на 2021-й, а взимку – затвердити його та провести тендери. В першу чергу, каже вiн, будуть вiдремонтованi дороги, що ведуть до опорних закладiв освiти та лiкарень.

З дорогою у прифронтове Кримське – iнша справа. Де-юре її не iснує, це звичайна ґрунтiвка, яка стала для селян «дорогою життя», бо iншими шляхами, що ведуть сюди, пересуватися небезпечно.

«Нам дають в Марiуполi шлак, який ми можемо закатати в цю дорогу. Але, щоб його привезти, потрiбна купа грошей. Обласний бюджет готовий профiнансувати це, але об’єкту як такого не iснує, тож це буде нецiльове використання коштiв. Тому зараз ми ведемо переговори з меценатами, щоб вони допомогли нам довезти до Кримського шлак. Ще поговорили з пiдрядниками, вони кажуть, що в якостi благодiйної допомоги зроблять цей ремонт».

 

КПВВ У ЩАСТI

Ще одна «прифронтова» тема – вiдкриття КПВВ у мiстах Щастя та Золоте. Днями Тристороння контактна група домовилась про одночасне вiдкриття цих пунктiв пропуску до 10 листопада. Але якщо КПВВ «Золоте» вже давно готове до роботи, то про вiдкриття КПВВ «Щастя» ранiше майже не йшлося через певнi тактичнi для України причини.

Втiм, домовленiсть вже є. Яким буде цей КПВВ та якi роботи тут проведуть до 10 листопада – користувачi й розпитали у Сергiя Гайдая. I ось, що вiн вiдповiв:

«Нiякого розведення там не планується, планується вiдкривати ще один КПВВ. Вiн не буде автомобiльним. Автомобiльний перехiд у нас планується тiльки один – в Золотому, який так само планують вiдкрити. Ремонт мосту щастинського планують зробити, якщо встигнуть, в якостi експлуатацiйного утримання, вже цього року.

Якщо все вдасться, там будуть сучаснi мобiльнi комплекси сервiсного обслуговування, де будуть медичнi кiмнати, кiмнати матерi та дитини, представництва банкiв, пошта, навiть пункти для проведення ПЛР-тестiв.

Чому мобiльнi? Тому що – рано чи пiзно це вiдбудеться – ми цi комплекси завантажимо на великi машини i вiдвеземо на кордон з Росiйською Федерацiєю, коли повернемо повнiстю кордони України пiд наш контроль».

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх