Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області місцевого мешканця визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та незаконному збуті небезпечних психотропних речовин (ч. 1 ст. 307 КК України) та засуджено до 7 років позбавлення волі, передає Прес-служба прокуратури Луганської області.

Публічне обвинувачення підтримували прокурори Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області.

Стороною обвинувачення доведено, що 26-річний раніше судимий чоловік упродовж грудня 2018 року – січня 2019 року займався збутом на території міста психотропної речовини – амфетаміну. Реалізація психотропу здійснювалася шляхом особистої зустрічі з покупцями, передачі наркотичного товару та отримання коштів.

Під час проведення обшуку за місцем проживання вказаної особи виявлено та вилучено 74 полімерних пакетів з нашаруванням психотропної речовини, шприці, електронні ваги, що використовувалися для збуту амфетаміну.

У ході судового розгляду кримінального провадження суду надано достатні докази, що підтверджують винуватість правопорушника. Обвинувачений свою провину не визнав та заперечував у суді факт скоєння злочину.

 

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх