За процесуального керівництва прокуратури Луганської області слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську, за оперативного супроводу ГВ БКОЗ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях 22 червня 2020 року викрито та затримано начальника слідчого підрозділу одного із відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області та адвоката під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), передає Прес-служба прокуратури Луганської області.

За даними слідства, правоохоронець за пособництва адвоката вимагав та одержав неправомірну вигоду у розмірі 30 тис. грн. Хабар призначався за закриття кримінального провадження стосовно діючого військовослужбовця Збройних Сил України, який проходить службу в районі проведення ООС.

Після отримання неправомірної вигоди між начальником слідчого підрозділу та адвокатом кошти були розподілені у заздалегідь обумовлених долях.

Під час проведення обшуку у службовому кабінеті працівника поліції виявлено та вилучено частину неправомірної вигоди у розмірі 18 тис. грн, решту – 12 тис. грн – в автомобілі адвоката.

Вказані особи затримані в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення начальника слідчого відділу від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх