Сьогодні, 10 червня, об 11:00 відновив роботу КПВВ «Станиця Луганська», повідомляє Луганська ОДА.

Планувалося, що пропуск громадян через лінію розмежування здійснюватиметься щоденно з 11:00 до 14:00.

Станом на 11:00 біля КПВВ «Станиця Луганська» зібралося близько 100 осіб, у тому числі літні та діти, охочі прямувати до тимчасово непідконтрольної території. Щоб не виникало скупчень людей у «сірій зоні», пропуск осіб сьогодні планувалося організовувати поступово.

Однак, незаконні збройні формування ОРЛО відмовляються дати на це згоду. Як передають спостерігачі, вони встановили протитанкові споруди.

Слід зазначити, що з боку української влади вжиті усі заходи для поновлення роботи КПВВ.

Під час в’їзду на підконтрольну Уряду України територію громадянам проводитиметься температурний скринінг. Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.

Нагадаємо, що для пропуску через КПВВ громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020.

Пріоритет на перетин лінії розмежування надаватиметься громадянам:

- за наявності причин соціально-гуманітарного характеру (при наданні відповідних підтверджуючих документів);

- які слідують для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та особам, що їх супроводжують (при пред’явлені сертифікату та запрошення-перепустки).

Громадяни, які перетинатимуть лінію розмежування для участі у складанні тестування із ЗНО та особи, які їх супроводжують, будуть звільнені від заходів обов’язкової самоізоляції або обсервації. Пропуск вказаної категорії осіб здійснюватиметься при пред’явленні сертифікату ЗНО та запрошення-перепустки для участі в ЗНО.

Пропуск решти осіб проводитиметься після оформлення громадян пріоритетної категорії.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх