За словами представника командування ОС полковника Юрія Гуменного, таким чином військовослужбовці Збройних Сил України напередодні літніх канікул намагаються вкотре попередити дітей, які проживають у населених пунктах поблизу лінії зіткнення, про смертельну небезпеку при виявлені невідомих вибухових предметів, передає ООС.

В ігрових наборах, призначених в першу чергу для учнів молодших класів – розмальовки, комікси, буклети, блокноти, зошити й інше шкільне приладдя, які розповідають про заходи безпеки під час перебування на територіях, де можуть знаходитися міни та боєприпаси.

– Російські війська із самого початку бойових дій почали застосовувати терористичні прийоми і засоби, одним із яких стала мінна війна. Активно мінувалися житлові будинки, території та об’єкти інфраструктури, які до тепер становлять загрозу цивільному населенню і передусім дітям. Наші сапери продовжують щоденно виявляти та знешкоджувати вибухо-небезпечні предмети. Однак, територій, які слід очистити від мін ще чимало. Турбота про здоров’я цивільного населення у пріоритеті військовослужбовців Об’єднаних сил, – наголосив полковник Юрій Гуменний.

Також, під час зустрічі з освітянами військові обговорили низку актуальних питань щодо подальшої співпраці у напрямку національно-патріотичного виховання молоді та проведення занять з мінної безпеки в навчальних закладах Донбасу.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх