Патрульні поліцейські відділу безпеки дорожнього руху здійснюють перевірку дотримання правил перевезення пасажирів автобусами на міських та міжміських маршрутах, передає Патрульна поліція Луганської області.

Найчастішими правопорушеннями, які виявляють інспектори під час перевірки пасажироперевізників, стають відхилення від встановленого маршруту та перевезення пасажирів понад встановлену кількість місць. Також частим недоліком є технічні несправності, які можуть серйозно вплинути на безпеку пасажирів.

Такі заходи вживаються на посилення контролю за безпекою дорожнього руху та запобіганню виникнення надзвичайних подій під час пасажирських перевезень. У разі виявлення порушень норм у сфері пасажирських перевезень, правопорушників притягують до адміністративної відповідальності.

Сьогодні, в ході перевірки, відносно порушників складені адміністративні матеріали за ч.3 ст. 121 КУпАП, за несвоєчасне проходження обов’язкового технічного контролю.

Патрульні вкотре звертаються до усіх учасників дорожнього руху, будьте уважні та обережні! Безпека дорожнього руху — це життя!

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх