В смт. Борівське вже закріплений позитивний досвід співпраці місцевих мешканців, правоохоронців, влади та БО «Карітас Сєвєродонецьк» (за підтримки МБФ «Карітас Україна») заради зміцнення соціальної згуртованості та самоорганізації громади. Але ще залишаються населені пункти, де відчувається дефіцит уваги з боку влади, передає Відділ комунікації поліції Луганської області.

Тому вчора, у с. Боброве м. Сєвєродонецька пройшли громадські слухання проблем громади, побажань щодо подальшого розвитку селища та шляхів вирішення соціально-побутових питань.

Дільничні офіцери поліції Сергій Бабенко та Сергій Воронов беруть активну участь у житті селян,  знають майже кожного мешканця та завжди «на зв’язку».

Селище Боброве знаходиться у безпосередній близькості до зони проведення Операції об’єднаних сил, а це впливає на емоціональний стан селян, тому дуже важливо підтримувати та захищати їх всім гілкам влади. З огляду на це, схвальний відгук від суспільства є дуже цінний для дільничних та надихає на подальшу плідну працю.   

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх