Фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом із репортерами загальнонаціонального телебачення “ЕСПРЕСО” завітали до Центрального ринку м. Лисичанськ, де провели профілактичні бесіди з громадянами. Зауважимо, що адміністрація ринку для покупців та продавців відчинила тільки центральні ворота, біля входу яких працівники заміряли температуру та перевіряли наявність маски у населення, передає ГУ ДСНС України у Луганській області.

Рятувальники звернулися до громадян із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Без нагальної потреби не виходити на вулицю, уникати місць скупчення людей, під час перебування на вулиці обов’язково одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми та дотримуватися заходів особистої гігієни.

Окрім того, фахівці Служби порятунку “101” закликали людей дбати про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Після інформаційного заходу рятувальники роздали населенню інформаційні листівки з правилами поведінки під час карантину.

Шановні мешканці Луганського краю! Пам’ятайте! Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Відповідальність – рятує життя!

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх