10 травня, близько 21:30 годині, водій автомобіля Ford Transit, білого кольору р/н ВВ6927АМ, рухаючись по вул. Весела з боку вул. Сосюри в напрямку провулка Залізничний м. Сватове, де в районі буд. №43 вул. Весела скоїв наїзд на пішохода. Внаслідок ДТП пішохід загинув на місці.

Переконливе прохання до осіб, які є очевидцями або володіють будь-якою інформацією про дане ДТП, або рухалися на власному транспорті у вказаний час в районі місця ДТП, звернутися до Слідчого управління ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 1, або зателефонувати за телефоном 102».

 

11 травня, близько 12:30, водій автомобіля ЗАЗ-110307, реєстраційний номер АЕ8770СХ, здійснюючи рух по вул. Б. Ліщини м. Сєвєродонецька, в районі оптових складів за адресою вул. Б. Ліщини будівля №1-м, скоїв наїзд на велосипедиста, який рухався в попутному напрямку, після чого з місця події втік. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди велосипедист помер у кареті швидкої медичної допомоги.

Поліція Луганщини звертається до громадян з проханням – якщо Ви володієте будь-якою інформацією про дане ДТП, або рухалися на власному транспорті у вказаний час в районі місця ДТП, звернутися до Слідчого управління ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 1, або зателефонувати за телефоном 102».

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх