Відповідний Указ №138/2020 “Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів” опубліковано 13 квітня на офіційному сайті Глави держави, передає Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Так, від Луганської області до переліку стипендіатів за досягнення у 2019 році увійшли 2 спортсмени та 3 тренери.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб отримуватиме Олексій Середа – чемпіон Європи 2019 року зі стрибків у воду. Також стипендію у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб отримуватиме тренер Олексія – Тетяна Погребна.

Стипендію в розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено Анні Письменській – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду. Тамарі Токмачовій – тренеру Анни, головному тренеру штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду стипендія виплачуватиметься у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Старшому тренеру штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Іллі Целютіну  призначено стипендію у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (підготував чемпіонку Європи 2019 року зі стрибків у воду, луганчанку Софію Лискун).

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх