28-річного мешканця смт. Новопськов Луганської області було затримано у порядку статті 208 КПК України під час збуту великої кількості сильнодіючих лікарських засобів. В рамках відкритого за даним фактом кримінального провадження за статтею 321 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин» триває досудове слідство. Вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу, передає Відділ комунікації поліції Луганської області.

Оперативники Управління протидії наркозлочинності, слідчі слідчого Управління, працівники відділу протидії кіберзлочинності та спеціальних підрозділів разом із бійцями КОРДу під процесуальним керівництвом прокуратури в ході проведення комплексу слідчо-оперативних заходів задокументували збут чоловіком сильнодіючого лікарського засобу метандієнону в особливо великому розмірі.

 

 

Під час проведення санкціонованих судом обшуків, як за місцем його мешкання, так і в його офісі, було виявлено та вилучено велика кількість (понад 30 тисяч пігулок) сильнодіючих лікарських засобів метандієнону, нандролону та більше 50 найменувань сильнодіючих лікарських препаратів, які взагалі не зареєстровані в Україні.

Було встановлено, що чоловік у своїй бізнес-діяльності використовував Інтернет – мережу та безконтактно, тобто отримуючи онлайн - замовлення, шляхом відправлення посилок, збував сильнодіючі лікарські засоби.

Досудове слідство у рамках відкритого кримінального провадження триває.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх