Впродовж 19-21 лютого у Львівському ліцеї імені Героїв Крут вперше відбувся Всеукраїнський турнір-меморіал з волейболу пам’яті Героя України Устима Голоднюка серед ліцеїстів військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Відстоювати честь нашого регіону приїхали кадети Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» на чолі із начальником ліцею полковником Валерієм Ємбаковим.

У турнірі також взяли участь військові ліцеїсти з Київа, Львова, Рівненщини, Тернопільщини та Волині. В урочистому відкриті змагань взяв участь Голова Львівської обласної ради Олександр Гагущин, учасники Революції Гідності, АТО та ООС.

Очільник облради привітав на Львівщині команди з інших областей, зокрема з Луганщини, співпраця з якою відбувається останні 4 роки. Він підкреслив, що спорт - це той напрямок, який найбільше об’єднує і згуртовує людей.

Турнір відбувся в особливі дні – Дні пам’яті про Героїв Небесної Сотні, одним з яких став Устим Голоднюк. Він навчався у львівському військовому ліцеї та є прикладом для молодого покоління майбутніх захисників України.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх