Ситуативна допомога постраждалим від домашніх кривдників одразу після повідомлення на «102» – першочергове завдання поліцейських мобільної групи з реагування на факти вчинення домашнього насильства. Але на цьому завдання та обов’язки поліцейських не закінчуються, розпочинається кропітка робота з родинами, передає Відділ комунікації поліції Луганської області.

Протягом року після реєстрації факту домашнього насильства, родина перебуває на обліку та знаходиться не лише під наглядом, а й під піклуванням поліцейських. До регулярних відвідин таких сімей правоохоронці також залучають спеціалістів управління праці та соціального захисту населення та Сєвєродонецької мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

Профілактична робота, корекція поведінки агресорів та постраждалих від домашнього насильства, допомога з юридичних питань – неповний перелік спільних завдань поліцейських, влади та громадських організацій.

Вразливість постраждалих від домашнього насильства може зробити їх легкими жертвами шахраїв, тому, разом із профільною допомогою, поліцейські акцентують увагу на способах убезпечення від шахрайських посягань.

Пам’ятайте, якщо вам потрібна допомога або консультація, ви завжди можете звернутися до поліції!

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх