Слід зазначити, що на обласному рівні подібний захід відбувся вперше. До участі були запрошені духовні лідери Луганщини, повідомляє сайт Луганської ОДА.

З привітальним словом до присутніх звернувся декан фармацевтичного факультету Луганського державного медичного університету, Заслужений працівник охорони здоров’я України, доктор фармацевтичних наук, професор Олександр Гудзенко. «Сподіваюся, що подібні зустрічі найбільше сприятимуть міжконфесійній гармонії, підвищенню обізнаності наших громадян, особливо студентської молоді, з релігіями, віросповіданнями та наявними конфесіями на підконтрольній українській владі території Луганської області», – зазначив він.

Учасники обласного заходу – представники семи релігійних конфесій та їх деномінацій, у своїх виступах познайомили студентів, які представляли різні національності, народності та віросповідання, із особливостями сьогоднішнього релігійного буття віросповідних напрямів, які вони представляють.

Наприкінці начальник управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації Аліна Адамчук сказала: «Щира вдячність духовним особам за те, що їхнє служіння безумовний моральний орієнтир для багатьох наших співгромадян, котрі опинилися у драматичних умовах бойових дій. Ви спрямовуєте власний досвід та авторитет на відновлення духовного спокою мирян, закликаєте до миру та порозуміння, робите усе можливе задля збереження міжконфесійної злагоди», – зазначила вона.

Зустріч відбулася за сприяння управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх