Протягом найближчої доби 169 мільйонів гривень надійдуть на рахунки вугільних об’єднань для виплати заробітної плати, - заявив Максим Ткаченко, народний депутат України від політичної партії «Слуга народу» ексклюзивно для «Луганщина.UA»

 

Луганщина.UA

 

Як повідомив Максим Ткаченко, вранці, напередодні чергового засідання Верховної Ради України, він разом із народним депутатом Русланом Горбенком взяли участь у нараді Кабінету міністрів України.

Нарада під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука та за участі міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля була присвячена проблемним питанням вугільної промисловості.

– Головне сьогодні для шахтарів та членів їхніх родин – це виплата зароблених гірниками коштів. І сьогодні, за результатами наради, вони їх отримають, - наголосив Максим Ткаченко. – Станом на цю годину за розпорядженням Мінфіну 169 мільйонів гривень перераховано вугільним підприємствам, у тому числі Луганської області. Протягом 24 годин вони будуть зараховані на відповідні рахунки ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», і гірники отримають зароблені кошти.

За підрахунками, 169 мільйонів – це можливість виплатити шахтарям заборгованість в розмірі 80% від заробітної плати за грудень 2019 року.

Нагадаємо, минулого тижня група народних депутатів від партії «Слуга народу»: Максим Ткаченко, Руслан Горбенко та Олексій Кузнєцов, разом із заступником міністра енергетики та захисту довкілля Станіславом Ковалевським, провели ряд зустрічей з шахтарськими колективами Луганщини та наголосили, що знаходитимуть можливості збільшити рентабельність вугільних об’єднань, а також не допустити минулорічної ситуації, коли заборгованість перед шахтарями досягла суми за 5 місяців роботи. Максим Ткаченко заявив тоді, що наступного тижня грошові кошти на виплату зарплати будуть знайдені.

 

Читайте також: «ЗАММИНИСТРА ПООБЩАЛСЯ С ЛУГАНСКИМИ УГОЛЬЩИКАМИ: ИТОГИ ВСТРЕЧ»

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх