31 січня, у Сєвєродонецьку, на базі молодіжного простору «Генерація UA» для молоді відбувся «Вечір різних ігор». Організувала розважальний захід команда Луганського обласного молодіжного центру, повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

– Метою нашого «Вечора ігор» було не тільки розважити підлітків – урізноманітнити їхнє дозвілля, а також налагодити невимушене спілкування, допомогти фахівцям Центру використовувати інструменти ігор для розвитку різних м’яких  навичок серед молоді, – розповіла в.о. директорки Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Вечір був насичений та веселий. Стартували з гри  «UNO», потім тестували свою уяву грою «DIXIT», а у сусідньому залі було чутно як у когось завалилась «Вежа» або «Дженга». Приємно, що дехто з учасників приніс із собою свої улюблені ігри і всі присутні об’єдналися у команди за інтересами.

Найбільша група удосконалювала свої навички з невербальної комунікації – в цьому допомагала гра «Геометрія уяви». Як результат, всі учасники заходу отримали не тільки позитивні емоції та нові знайомства, а й домовились проводити подібні ігрові вечори частіше.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх