Десятикілометрову дистанцію легкоатлетичного марафону-челенджу «Від Маріуполя до Станиці Луганської» пробігли і сто військовослужбовців окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Цим вони вирішили висловити свою підтримку бойовим побратимам, які беруть участь в операції Об’єднаних сил і звернути увагу суспільства на російсько-українську війну, що й досі триває на сході України, передає ООС у фейсбцці.

Естафету бойового братерства, що започаткували захисники Приазов’я, одеські армійці прийняли від Маріупольської окремої мотопіхотної бригади.

- Військові гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» напередодні новорічних свят започаткували цей челендж. Його головна умова - пробігти військовослужбовцям десять кілометрів, щоб показати свою витривалість та майстерність. У переддень Різдвяних свят «Закарпатський легіон» передав його маріупольцям - а ті нам, - розповідає заступник командира окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

У військовому однострої чоловіки та жінки різного віку, від солдатів і сержантів до старших офіцерів, пробігли чверть марафон вздовж лінії фронту неподалік прифронтової Мар’їнки. Ну а доки армійці бігли - на фініші їх вже чекав запашний чай та різноманітні канапки.

- Спортивно-масові заходи дозволяють по-справжньому об'єднати їх учасників. Допомагають відчути себе частиною «команди», яку військові відчувають кожен день, перебуваючи пліч-о-пліч на позиціях в окопах. Допомагають виплеснути накопичені емоції, зарядити позитивом себе і оточуючих, дізнатися про додаткові можливості своїх побратимів, відкрити для себе нові види спорту і багато іншого, - зазначила пресофіцер з’єднання Аліна.

По завершенні легкоатлетичного забігу армійці урочисто передали марафон-челендж своїм бойовим побратимам з окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, що боронять Донеччину.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх