У рамках проєкту «Змінимо країну разом» Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою підписав меморандум про співпрацю з Львівським державним ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, на виконання якого ліцеї вже вдруге обмінюються делегаціями, передає Луганська ОДА.

Програма взаємних відвідувань спланована таким чином, що юнаки мають змогу навчатись у класах своїх однолітків, відвідати знакові місця Львова та Луганщини, а головне – спілкуватись між собою, ділитися враженнями, захопленнями, стаючи духовно ближчими одне до одного та єднаючи наші регіони.

Так, луганчани відвідали декілька музеїв Львова, на черзі –екскурсії до Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та інших цікавих місць.

Львів'яни вже зустрічались з учасниками бойових дій на Донбасі, брали участь у інформаційно-розважальній грі зі своїми луганськими друзями. Попереду ще три дні цікавих та різноманітних заходів, які назавжди залишаться в серцях львівських та луганських ліцеїстів.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх