З 21 по 24 листопада у Вінниці проходив Кубок України з годзю-рю карате серед дорослих та Всеукраїнські змагання серед юніорів і юнаків. Луганську область на змаганнях представляли спортсмени відділення карате-до Сватівської дитячо-юнацької спортивної школи, передає Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Так, за результатами змагань на Кубку України серед дорослих (18+) представники Луганщини здобули 11 медалей, з них: три золоті,  шість срібних, дві бронзові. Чемпіонами стали: Пискун Валерія, Пожаров Артем, Бабенко Ольга.

На Всеукраїнських змаганнях юніори та юнаки області у віці від 8 до 17 років в індивідуальних видах програми вибороли 32 нагороди: 14 золотих, 13 срібних та 5 бронзових медалей.

Чемпіони та призери змагань вихованці Заслуженого тренера України Олександра Батракова.