Луганщина чекала на це довгих чотири роки! Зруйнований бойовиками міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській повністю відновлено і відкрито 20 листопада 2019 року. Ця подія стала не лише виконанням міжнародних зобов’язань України, а й символом єднання розірваних війною частин області

 

Ганна СИМОНОВА

 

ЗРУШЕННЯ З «МЕРТВОЇ ТОЧКИ»

Тривалий час тему ремонту моста політизували, але візит до Станиці президента 7 липня 2019 року став каталізатором змін. Побачивши особисто, якими зусиллями тисячі людей щодня перетинають розлам по дерев’яним тимчасовим східцям, Володимир Зеленський прийняв рішення відновити споруду у найкоротші терміни.

– Нам нічого не потрібно від «тієї» сторони, ми можемо це зробити самостійно, – зазначив він під час саміту Україна-ЄС у Києві. – Для цього у нас є гроші і в бюджеті, і західні партнери нам готові допомогти. Щоб почати будівництво, потрібно, щоб «та» сторона демонтувала бетонні укріплення. Моя пропозиція – після того, що я там побачив, – ми не будемо довго чекати. Ми пообіцяли людям, що протягом місяця ми побудуємо цей міст.

Але, хоч як бажало керівництво країни, сталося все не так швидко. Майже місяць довелося лише чекати, поки бойовики приберуть фортифікаційні споруди зі свого боку переправи. Тож безпосередньо приступити до відновлення зруйнованого моста українські будівельники змогли 2 вересня, про що публічно повідомив президент.

Слід зазначити, що ще з липня між КПВВ і мостом обласна влада запустила автобусне сполучення. Раніше ці 800 метрів люди долали пішки. Зараз 2 автобуси та 2 електрокара здійснюють 95 рейсів на добу, перевозячи близько 6,5 тисяч пасажирів. Це був перший вагомий крок з налагодження пересування людей на відрізку між ворожим та українським блокпостами.

 

ЯК У ЄВРОПІ

Зараз очевидці, які востаннє були на КПВВ в Станиці до ремонту, не можуть впізнати цю частину шляху. Дійсно, складається таке враження, ніби ти вмить опинився десь на кордоні з ЄС. До мосту проклали новеньку якісну дорогу, вичистили узбіччя, встановили огородження, зробили розмітку. Для зручності пасажирів автобусів встановили зупинки, для пішоходів – лавки з навісами, на яких можна перепочити.

Щодо самого мосту, то його відбудова велася форсованими темпами: робітники підрядної організації – ТОВ «Укртрансміст» – працювали весь світловий день та майже без вихідних. За їхньою роботою можна було спостерігати онлайн.

Спочатку будівельники звели тимчасову обхідну споруду, щоб робота єдиного на Луганщині КПВВ не припинялася. 4 жовтня її ввели в експлуатацію, паралельно продовжуючи підготовку до відбудови основного мосту. В жовтні Станицю відвідав спецпредставник голови ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік, якого вразили такі темпи відновлювальних робіт.

Власне, поспіх мостобудівників був виправданий, адже вони отримали чіткий наказ від Президента: об’єкт повинен бути завершений до 27 листопада. I вони виконали його з випередженням строків! Тепер два береги Луганщини єднає новий пішохідний міст, ширина якого 2,5 метри, що достатньо для проїзду карети «швидкої допомоги» чи комунальної техніки, але не важких ворожих танків.

 

 

ЗАДАЧА – ЄДНАННЯ

20 листопада процес відбудови переходу приїхав особисто перевірити глава держави Володимир Зеленський. Його поінформували, що наразі всі будівельні роботи завершені, а відкрити міст планується через два дні, коли будуть розібрані конструкції обхідної споруди. Втім, президент вирішив не чекати і розпорядився запустити рух по мосту того ж дня.

В цілому, судячи з настрою керівника держави, побаченим він залишився задоволений. Подякувавши всім причетним за участь, Володимир Зеленський зазначив, що відбудова мосту була складною задачею, але в той же час – знаковою місією, яка демонструє реальні дії української влади.

– Для нас сьогодні справді дуже важливий день. Чотири місяці тому тут не було якісної дороги та автобусів, а люди вимушені були користуватися зруйнованим мостом. Ми його відбудували. Це одна з найзначніших гуманітарних місій української влади, яка робить все можливе для поліпшення умов перетину лінії розмежування, – наголосив Володимир Зеленський.

Також він доручив очільнику Луганщини Сергію Гайдаю впродовж весни 2020 року відремонтувати дорогу від Сєвєродонецька до Станиці Луганської.

– Узимку ми підготуємо необхідну документацію, а навесні розпочнемо роботи, – відповів керівник облдерж-
адміністрації.

Цього дня наскрізною ниткою через всі промови вищого керівництва держави та області проходило твердження, що по обидва боки Дінця живуть громадяни України, і що потрібно якнайшвидше об’єднати їх під одним синьо-жовтим прапором.

– До збройного вирішення питання можна повернутися завжди. Моє ж завдання зараз – створити такі умови, щоб люди з непідконтрольної території захотіли возз’єднання, – каже очільник області Сергій Гайдай.

Можемо додати, що завдання це ним виконується. Обласна влада планує покращити умови перебування на КПВВ і вже розпочала побудови ще однієї смуги пропуску. Але всі ми, звісно, віримо, що настане день, коли необхідність у КПВВ на Луганщині взагалі відпаде.

 

НАША ДОВІДКА

КПВВ у Станиці Луганській було відкрито 27 жовтня 2015 року. Поки що це єдиний пункт пропуску через лінію розмежування на Луганщині. Щодня його перетинають близько 10 тисяч осіб.

Природньою межею між підконтрольною та непідконтрольною територією в цьому місці є річка Сіверський Донець. На початку 2015-го міст через річку був підірваний, тому КПВВ у Станиці з моменту відкриття залишається пішохідним.

Долати зруйновану частину моста люди повинні були своїми силами по ненадійних дерев’яних сходах. Зважаючи, що 70% з них, – пенсіонери, гуманітарний бік ситуації був неприйнятним.

Мова про необхідність ремонту моста велася з 2016-го. Підключитися до процесу готові були міжнародні гуманітарні організації, але через агресивну позицію бойовиків та деякі внутрішні політичні моменти початок ремонту відкладався аж до липня 2019 року.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх