Новий керівник Луганської облдержадміністрації на посаді лише місяць, але багато хто з жителів регіону вже встиг побачити, що методи його роботи дещо відрізняються від дій попередників. Нововведення від Сергія Гайдая – відеозвернення та живе спілкування з людьми за допомогою соцмереж

 

Луганщина.ua

 

Про нові засоби прямого спілкування, які раніше ніхто з керманичів Луганщини не використовував, жителі області дізналися одразу, коли голова Луганської облдержадміністрації – керівник обласної ВЦА Сергій Гайдай обійняв цю посаду. Це перший очільник області, який почав говорити з луганцям напряму – через соцмережі. Не тільки під час звичних прийомів громадян, куди не кожен, в силу обставин, може прийти. І не за допомогою якихось ботів, які замість високопосадовця «ведуть» його сторінки. А особисто, маючи миттєвий зворотній зв'язок, на який Сергій Гайдай, як він сам каже, готовий реагувати.

Днями глава області анонсував новий формат спілкування – раз на тиждень-два у прямому ефірі у фейсбуці він буде відповідати на три найгостріші питання, важливість яких будуть визначати самі жителі області.

Теми першого такого прямого відеозвернення Сергій Гайдай обрав на власний розсуд – з питань, якими найбільше цікавились люди останній час. Ними стала ситуація в облдержадміністрації, кадрова політика в районах та важливий для Лисичанська вибір – парк або водопостачання.

Сергій Гайдай розповів, чому призупинив реорганізацію, яку започаткував у Луганській облдержадміністрації попередній керманич:

– Тому що реорганізація була підготовлена під певних людей, які, як мені здається, не дуже відповідають критеріям держслужбовців, які потрібні зараз Луганщині.

Він додав, що реорганізацію все ж таки буде проведено, але за умови, що «будуть ретельно підготовлені конкурси, чесно визначені переможці – не ті, які були потрібні комусь».

Окремо Сергій Гайдай зупинився на кадровій політиці на рівні районів.

Нагадаємо, що у зв’язку із закінченням строку  повноважень п’ятого президента України Володимир Зеленський власними розпорядженнями звільнив десять голів райдержадміністрацій: Біловодської, Білокуракинської, Кремінської, Марківської, Новоайдарської, Новопсковської, Попаснянської, Сватівської, Старобільської та Троїцької.

За словами глави області, 99% пропозицій кадрів на посади голів РДА передані в Київ.

– Я декілька днів поспіль спілкувався з кандидатами. Дехто самостійно приходив, декого рекомендували, дехто вийшов з LIFT (іноваційного проекту «соціального ліфту» – пошуку кваліфікованих спеціалістів, запровадженого командою Володимира Зеленського – ред.). Було дуже важко, адже багато людей взагалі не розуміють, куди вони йдуть, для чого… Не розуміють взагалі, як налагодити співпрацю з райрадою, як керувати районом разом з колективом, – зауважив Сергій Гайдай. – Недаремно кажуть, що кадри вирішують все.Зрозуміло, що ті люди, яких ми наразі призначаємо, можуть зробити помилки. Але система визначається не за кількістю помилок, а за тим, як швидко ми будемо реагувати на них. Будемо підтримувати на початку, але якщо людину зловлять на хабарі, не буде жодного виправдання.

Очільник Луганщини відверто заявив, що кожен з обраних кандидатів напише одразу дві заяви – на призначення і на звільнення. I зволікання щодо реагування на неприйнятні помилки (хабарі, відкати тощо), не буде – «чи буде це якийсь знайомий, чи жінка або чоловік – немає різниці».

Окремо під час прямого ефіру Сергій Гайдай відзначив, що йому вдалося відмінити тендер на будівництво в Лисичанську лугопарку, яке планувалося здійснити за кошти екологічного фонду. Вартість проекту сягала майже 55 млн грн.

– Я б хотів, щоб в кожному населеному пункті був Едем, райський сад. Але коли у 80 тисяч людей немає води, про які парки ми говоримо? Давайте спочатку зробимо нормальну інфраструктуру, а потім вже будемо будувати парки. Треба розставляти пріоритети. Я розумію, чому саме парк. Тому що на ландшафтних роботах можна було отримати до 60% відкатів. Я багато чого вже розумію в цій області. На жаль, я поки що один, але впевнений, що за допомогою моїх друзів, жителів області, все у нас буде добре.

Після завершення відеозвернення, Сергій Гайдай виклав на своїй сторінці у фейсбуці пост про стан доріг в області й анонсував, що цю тему, буде обговорено під час прямого включення наступного тижня. Під постом глава області очікує побачити ще важливі для жителів Луганщини питання.

Тож не відсиджуйтеся, звертайтеся і вас почують – майбутнє Луганщини в руках кожного з нас.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх