Перебуваючи з робочою поїздкою в Троїцькому районі, 11 листопада голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь у відкритті пункту прийому і первинної переробки молока приватного сільськогосподарського підприємства «Агрофірма Привілля»

 

Луганщина.ua

 

За проектом потужнiсть переробки складає 6 тонн молочної сировини за змiну. На пунктi працюватимуть 15 осiб. Власнi капiталовкладення на будiвництво та оснащення пункту склали 21 млн грн. Iз державного бюджету компенсовано 4 млн грн.

Голова ОДА також ознайомився власне iз виробничою дiяльнiстю ТОВ «Агро Кепiтал Груп ЛТД» та м'ясоцеху ПСП «АФ Привiлля».

– Враження позитивне: я побачив повнiстю завершений цикл виробництва. Це яскравий приклад того, що розвивати виробництво та «вкладати» у Луганщину можна вже сьогоднi, – зазначив Сергiй Гайдай.

Слiд зауважити, що реконструкцiю м’ясопереробного пiдприємства завершено у 2018 роцi. Загальна вартiсть iнвестицiйного проекту склала 10 млн грн.

Це дозволило збiльшити пропускну спроможнiсть забiйного цеху з можливiстю, у перспективi, надавати послуги населенню із забою свiйських тварин та збiльшити асортименту продукцiї.

Сьогоднi загалом на пiдприємствi працює 270 людей. Вони займаються вирощуванням зернових та технiчних культур, молочним скотарством, свинарством, вiвчарством, садiвництвом, переробкою м’яса, виготовленням м’ясних продуктiв, тепличним господарством.

– Я випускаю тiльки якiсну продукцiю, у якiй 70 % м'яса, тому вона не може бути дешевою. До того ж великi мережi закладають до 30 % «витрат на менеджмент». За таких умов мої вироби будуть неконкурентоспроможними! – подiлився проблемами власник ПСП «АФ Привiлля» Дмитро Оденчук з очiльником областi.

У вiдповiдь голова облдержадмiнiстрацiї порекомендував створити свою «крафтову» мережу, а також пообiцяв пiдтримати нове пiдприємство.

Зазначимо, що пiд час робочої поїздки до Троїцького району Сергiй Гайдай також провiв нараду з керiвниками провiдних агропромислових пiдприємств областi.

Тематика зустрiчi виявилась значно ширшою, нiж обговорення галузевих проблем. Насамперед, постало питання ремонту автодороги регiонального значення Р-66, єдиного шляху вивезення сiльгосппродукцiї за межi району. Очiльник областi запевнив, що вже проведений тендер на ремонт 10 км саме цiєї дороги.

Проте, вже ведуться перемовини, щоб вiдремонтувати принаймнi 30-40 км, незважаючи на обмеженiсть фiнансування.

– Тут потрiбен капiтальний ремонт. Є рiшення президента України про видiлення мiльярду гривень на Золоте. Думаю, 400-500 млн будуть спрямованi на ремонт та розширення дороги, 200-300 – iнфраструктуру КПВВ. Залишок – на автошлях Р-66, – подiлився планами керівник ЛОДА.

Також Сергiй Гайдай розповiв про вимоги до своєї команди:

– Я буду контролювати кожний тендер, кожну копiйку! Я це вмiю! У цiй областi є одна людина, яка за все вiдповiдає, – це я!

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх