Відомо, що не всі в Україні однаково радіють новій владі. Окрім тих 73%, які обрали новий шлях розвитку країни, є ще 27. І серед них є кому шукати зраду в кожній промові або дії «Слуг народу».

Днями шукачі зради знайшли її в словах Максима Ткаченка, депутата від фракції «Слуга Народу», радника секретаря РНБО.
- Мені здається, що і на тому боці зараз все одно є професійні люди. Все одно є люди зі здоровим глуздом. Чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій. Але з різних причин залишаються там. Багатьох ми з вами знаємо. І я не виключаю, що хтось із них може залишитися в команді нової влади, - заявив Максим Ткаченко в інтерв’ю «Донбас. Реалії».

Цю фразу декілька разів перекрутили на власну користь і в результаті «новиною № 1» став фейк, що нібито «у нову українську владу на окупованому Донбасі, що буде формуватися у процесі реінтеграції ОРДЛО, можуть бути залучені чиновники, що вже зараз працюють і керують на окупованих територіях».

На власній сторінці у Фейсбук Максим Ткаченко прокоментував «перекручування»:
- На тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, рано чи пізно, пройдуть вибори за законодавством України за участю міжнародних організацій. Наші земляки, громадяни України, які проживають на непідконтрольній частині, так і внутрішньо переміщені особи, які повернуться додому, зроблять свій вибір.

За результатами цього вибору в нових українських луганській та донецькій місцевих владах можуть опинитися нинішні керівники лікарень, шкіл, університетів, театрів Луганська, Донецька та інших міст, які не брали ніякої участі в незаконних діях, а залишилися на тій території, як заручники ситуації.

Народний депутат ще раз наголосив, що рано чи пізно вибори таки відбудуться, але тільки згідно із законодавством України та тільки за участю міжнародних організацій, після яких до нової влади на Донбасі увійдуть справжні українці.
- Саме тому давайте не ділити країну, а зшивати її. Це наш шанс звільнити територію України від агресора. ЗРАДИ НЕ БУДЕ! Слава Україні! – резюмував Максим Ткаченко

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх