Минулих вихідних у Лисичанську відбулись фінальні міські змагання з класичних шахів. Міська першість стартувала 26 жовтня. Близько 20 шахістів розпочали боротьбу за звання чемпіона міста з класичних шахів. Тривали змагання 7 турів, інформує Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Так, за результатами, І місце та звання чемпіона міста Лисичанська з класичних шахів вкотре здобув кандидат у майстри спорт Сергій Худолей; ІІ місце посів кандидат у майстри спорту Олександр Бондаренко; ІІІ місце здобув шахіст першого розряду Володимир Кондратенко.

Крім цього, після змагань був зіграний любительський шаховий турнір з блискавичної гри (контроль часу – 5 хвилин на партію кожному гравцю). У турнірі переможцями стали: І місце – КМС Олег Столяревський; ІІ місце – КМС Сергій Худолей; ІІІ місце – КМС Олександр Бондаренко.