5 жовтня, у селі Гончарівка, на базі Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Гончарівський» пройшли традиційні XІХ сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Луганщина – 2019», повідомляє управління молоді та спорту Луганської ОДА.

У змаганнях взяли участь 12 районів – це близько 700 спортсменів. Кожна команда району складалася з 40-45 спортсменів, які змагались у різних видах спорту.

Після урочистого параду команд та підняття державного прапору, учасників змагань привітала заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська. Перш за все, заступниця очільника області передала вітання всім спортсменам від голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького.

– Сільські спортивні ігри проходять на Луганщині вже 19 рік постіль. Я пишаюсь, що наша область має такі славні спортивні традиції! Завдяки подібним змаганням ми примножуємо вже існуючі традиції та долучаємо мешканців віддалених районів до спортивного життя області. Бажаю всім учасникам спортивного азарту та, звичайно, перемоги, – сказала Катерина Безгинська.

Також заступниця глави області відзначила Листом подяки облдержадміністрації гравця футбольної команди «Станичник» Станично-Луганського району Сергія Артьомова; засновника приватного підприємства агрофірми «Гончарівська» Олексія Борзила; фахівця комунальної установи «Сватівський районний центр «Спорт для всіх» Леоніда Гайдидея; провідного спеціаліста Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  України Аліну Жукову; ветерана спорту, майстра спорту СРСР з легкої атлетики Миколу Панасейка; гравця футбольної команди «Станичник» Станично-Луганського району Андрія Селютіна; голову сільського фермерського господарства «Прогрес – 10» Олександра Сліпця; завідувача сектору з питань охорони здоров’я, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації  Оксану Слободян.

Звернувся до спортсменів начальник Управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов. Очільник Управління подякував сватівчанам за можливість проводити обласний етап змагань на території комплексу Гончарівський.

– Сьогодні для Луганщини сільські ігри – це потужний захід, який об’єднує спортсменів з районів та ОТГ. Пишаюсь, що не дивлячись на важкі часи нам вдається зберігати в області цю добру спортивну традицію! Бажаю учасникам гідних суперників, а гостям, не дивлячись на погоду, насолодитись змаганнями, – сказав Антон Волохов під час урочистого відкриття .

Після цього, начальник профільного управління вручив грамоти Управління молоді та спорту ОДА представникам спортивної спільноти області.

Також присутніх привітав голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов та голова громадської організації «Луганська територіальна організація всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Бєлік.

По завершенню урочистого відкриття розпочались самі змагання. Спортсмени випробовували свої сили у 10 видах спорту: гирьовий та армспорт, шахи, шашки, міні-футбол, волейбол (жінки та чоловіки), легка атлетика, настільний теніс, перетягування канату.

За результатами змагань перемогу виборола команда Старобільського району (107.25 очок). Друге місце посіли представники Кремінщини (105.25 очок), третє – у спортсменів з Міловського району (94 очки).

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх