«Мостом життя та смертi» називають перехiд через Сiверський Донець поблизу КПВВ «Станиця Луганська». Воно й не дивно – в спеку, лютi морози, дощ, снiги чи ожеледицю близько десяти тисяч людей щодня долають небезпечний та важкопрохiдний шлях пiдiрваним мостом – дерев'янi сходи вниз i такi самi сходи вгору, щоб дiстатися вiльної України. Чотири роки нiчого не змiнювалося в життi тих, кому потрiбно було перетнути лiнiю розмежування через цей КПВВ. Так було до сьогоднi, але нарештi з’явилася надiя на краще

 

Евелiна БОГДАНОВА

 

ДОЧЕКАЛИСЯ…

Найгiрше, що вибору у жителiв окупованих територiй Луганщини взагалi жодного не було. «Станиця Луганська» – єдиний пункт пропуску в областi, до того ж, iз зрозумiлих причин, пiшохiдний. Єдине, що вдалося покращити за декiлька рокiв, так це дещо пiдрихтувати дерев’янi сходи та зробити переобладнання на самому КПВВ – розмежувати напрямки руху, облаштувати додатковi сервiснi пункти, а також збiльшити кiлькiсть вiкон для перевiрки документiв.

Багато хто пiдiймав проблеми, якi супроводжують людей при переходi через мiст та сам КПВВ, та здебiльшого обмежувалося все пiаром, але не справами. Змiни почалися лише в липнi, коли на всi цi жахи людськi подивився новообраний президент України, який разом з президентом Європейскої ради Дональдом Туском вiдвiдав Станицю Луганську i наочно побачив i КПВВ, i тi 5 кiлометрiв разом iз переходом через зруйнований мiст, якi щодня доводиться пiшки долати українцям, що намагаються потрапити на вiльну територiю України.

Саме тодi Володимир Зеленський призначив нового, нинішнього очiльника Луганської областi – Вiталiя Комарницького. Тодi ж і надав команду вiдновити зруйнований мiст.

I хоча президент одразу наголосив, що пiд час такого будiвництва людям забезпечать можливiсть перетину лiнiї розмежування, почали розповзатися чутки, що пропускний режим на КПВВ «Станиця Луганська» через ремонт мосту буде припинено. Окремi «декласованi елементи» люблять у нас кричати вголос про зраду всюди, навiть там, де її й близько немає, тому такi неправдивi твердження майже одразу були спростованi першим заступником голови Луганської ОДА Юрiєм Погуляйком:

– Жодних пiдстав для припинення роботи пункту пропуску немає. Пiд час ремонту мосту буде зведено обхiдний мiст, який буде працювати до завершення ремонтних робiт.

До речi, зведення цього обвiдного тимчасового мосту вже триває.

Бiльше того, разом iз майорiючим попереду ремонтом мосту, до людей, якi перетинають лiнiю розмежування, прийшла ще одна новина, яка теж доволi значно полегшить цей перетин, – вже з 29 жовтня набудуть чинностi змiни до Порядку перемiщення товарiв (вантажiв) через КПВВ, якими, серед iншого, буде змiнено принцип визначення перелiку товарiв, якi можуть перевозитися через лiнiю зiткнення.

 

КРОК НАЗУСТРIЧ

На виконання доручення президента України, у найкоротший термiн – вже з 15 липня – на дiлянцi, яку люди долають вiд мосту до КПВВ пiшки, було органiзовано соцiальний транспорт – спецiальний автобус для перевезення людей в «сiрiй зонi». I навiть за спiльним з офiсом Верховного комiсара ООН зi справ бiженцiв проектом запустили електрокар. Але, як водиться не тiльки десь в «сiрiй зонi», а й всюди у нас – у декого завжди сверблять руки – за декiлька днiв автобус вже був розмальований вандалами.

Щодо вiдновлення мосту, як розповiв голова Луганської ОДА – обласної ВЦА Вiталiй Комарницький, балачок про це було багато, а ось справ мало – виявилося, що навiть проекту такого i досi не iснувало, нiхто цим не займався.

Тому наразi робота йде паралельно одразу за декiлькома напрямами. Поки готується проект вiдновлення пiдiрваного мосту, через Сiверський Донець будується тимчасовий обхiдний мiст, який служитиме людям пiшим переходом на час, коли триватимуть ремонтнi роботи на основнiй мостовiй спорудi. Разом з цим тривають ремонтнi роботи пiд’їзної дороги, тросового її огородження, зрiзання дерев та чагарникiв на узбiччi, пiдсипка технологiчної дороги камiнням та планування її грейдером.

Тривають будiвельнi роботи i на обхiдному мостi. Про справи на об’єктi будiвництва розповiв виконроб ТОВ «Укртрансмiст» Вiктор Горбунов:

– Завершено монтаж металевих опор, якi пiдтримуватимуть мiст. З 73 метрiв довжини мосту зведено бiльше половини. Продовжується укладання пiшохiдного настилу з деревини та встановлення перильних огороджень. Бригада з 11 осiб працює протягом всього часу, поки працює КПВВ – по 11 годин на добу.

За словами представника пiдрядної органiзацiї, всi роботи будуть виконанi в повному обсязi i в строки, передбаченi проектом. Вiн передбачає, що роботи з монтажу конструкцiй тимчасового обхiдного мосту та переключення пiшохiдного руху будуть завершенi до 11 жовтня цього року, а будiвництво та вiдкриття вiдновленого мосту через Сiверський Донець – до початку грудня.

– Тимчасовий обхiдний мiст буде пiшохiдним, але з урахуванням можливостi проїзду карети швидкої допомоги, адже мають мiсце непоодинокi випадки, коли людям стає зле при переходi, траплялися навiть летальнi випадки, – говорить Вiталiй Комарницький. – За статистикою, 72% людей, якi перетинають лiнiю розмежування, – пенсiонери. Сьогоднiшнiй перехiд – це знущання з людей. Це буде припинено.

Окрiм того, вiдновлення мосту очiльник областi вважає не тiльки соцiально важливою справою, але й ще одним iз засобiв комунiкацiї мiж людьми, кроком до єднання людей i реiнтеграцiї територiй.

I люди, в свою чергу, не мовчать – тi, хто перетинає лiнiю розмежування, висловлюють своє задоволення, свою вдячнiсть за те, що їхнi бiдкання нарештi побачили, почули i зробили крок назустрiч.

Це ще раз доводить, що лише конкретними кропiткими щоденними справами все буде – Україна.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх