Як з’ясовується, більшість старшокласників хочуть, аби класним керівником у них був вчитель чоловічої статі. За дитячою логікою, це може вирізнити їхній клас серед інших. Витоком таких особливих симпатій до вчителів-чоловіків є їхній тотальний дефіцит. Принаймні, така ситуація спостерігається на Луганщині

 

Павло ВОРОНЦОВ

 

СЕЛО І ГЕНДЕР

Загалом українській освіті властиві гендерні перекоси. Так було, так є і не можна виключати посилення гендерного дисбалансу в майбутньому, якщо врахувати зменшення кількості чоловіків, що обирають професію педагога. Ситуація навряд чи зміниться, допоки у загальній культурі вважатиметься, що чоловікам не підходять професії, пов’язані з доглядом за дітьми, до яких відноситься і вчителювання. Принаймні, так стверджують фахівці.

В педагогічних колективах Луганської області гендерна ситуація варта уваги. Наявність чоловіків у закладах загальної середньої освіти регіону протягом останніх трьох років є незмінною і становить 16,5 %. Це значно менше середнього показника по Україні. Найбільше чоловіків залучено до навчального процесу в школах Біловодської селищної ради – 50%. У Марківському та Сватівському районах – по 20%, а найменше чоловіків-вчителів у Лисичанську – 12,5%, Сєвєродонецьку – 13,3, Рубіжному – 14%.

Чому у сільській місцевості в школах чоловіків працює більше, ніж у місті?

– У місті більше можливостей знайти добре оплачувану роботу, а в сільській місцевості  менше робочих місць, менший контингент учнів і, як мені здається, у селі до вчителя виявляється більше поваги. Водночас заробітна плата вчителів міської і сільської школи докорінно не відрізняється. Особливо, якщо вчитель має високу категорію, звання тощо, – каже директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк.

 

«ЧОЛОВІЧІ» ПРЕДМЕТИ

Серед керівників шкіл перевага також на боці жіночої статі: чоловіки з них лише 10 %,
решта – це жінки.

– Я сам вчитель української та російської мови, тривалий час працював у колективі, більшість якого складали жінки, тому з власного досвіду можу стверджувати, що для повноцінного виховання школярів треба більше залучати чоловіків. В Новоайдарській санаторній школі, наприклад, гендерного дисбалансу немає: 50 відсотків колективу складають жінки і така ж кількість чоловіків. I в цій школі навчальний процес проходить більш цікаво, бо поєднуються жіночі і чоловічі здібності, – зазначає керівник департаменту.

Загалом, додає Юрій Стецюк, чоловіки в педколективах сприймаються дуже добре.

– Тим колективам, які мають навіть 20 відсотків педагогів чоловічої статі, просто повезло. Це гарний показник роботи директора школи. Якщо чоловіки йдуть у такі колективи і залюбки тут працюють, це означає хорошу, творчу атмосферу виробничих стосунків тощо, – констатує Юрій Вікторович.

Iснує ще одне цікаве спостереження: такі предмети, як фізика, математика та інформатика, учні краще сприймають від вчителів-чоловіків. Хоча ж ми розуміємо, що справа не в статі, а в методиці викладання. Але самі учні ділять предмети на «чоловічі» та «жіночі». Так от, інформатика і фізика у їхньому розумінні – це «чоловічі  предмети».

До речі, з понад ста педагогічних вакансій, які нараховувались в області у поточному році, дефіцит складали саме викладачі точних наук – фізики, хімії, математики, інформатики… Тобто, якщо слідувати дитячим уявленням, то школам області не вистачало саме вчителів «чоловічих» предметів.

 

ТРИ УМОВИ ВІД МОЛОДІ

А ще діти хочуть, щоб з ними працювали молоді вчителі. Зрозуміло, що успіх викладання більше залежить від того, наскільки вчитель підготовлений до уроку і психологічно, і професійно. Але у дітей свої вимоги, і нехтувати ними не можна. Водночас, де ж взяти молодих вчителів та ще й чоловічої статі?

– Через бойові дії, в нашій області склалась така ситуація, що педагоги інших областей до нас не приїдуть, – розмірковує Юрій Стецюк. – Отже, ми повинні розраховувати на власні ресурси – випускників Лисичанського педагогічного колледжу, Луганського національного університету
ім. Т.Шевченка. Чесно кажучи, ми вже стурбовані проблемою кадрів шкільних вчителів, особливо для сільської місцевості.

Для того щоб молоді люди більш охоче йшли працювати в галузь освіти, Юрій Стецюк назвав три головні умови. По-перше, школа повинна бути сучаснішою, ніж вона є сьогодні. Тобто мати сучасне обладнання предметних кабінетів – хімії, фізики, інформатики тощо. А також меблі, дидактичний матеріал, інтерактивні дошки…Тоді вчитель відчуватиме себе, як в офісі.

По-друге, вчитель повинен мати гідну зарплату. Він не повинен думати про те, яким чином ще заробити грошей на життя. Тоді віддаватиметься своїй роботі, своїм учням.

По-третє, це, звичайно, житло. Якщо в територіальній громаді, десь у селі з’явиться молодий вчитель, треба створити такі умови, щоб він тут пустив своє коріння.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх