19 вересня на спортивних майданчиках Рубіжанського політехнічного коледжу ім. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка відлося спортивне свято, присвячене Міжнародному дню студентського спорту, інформує Рубіжанська міська рада.

З привітаннями звернулася до присутніх головна спеціалістка відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Світлана Ступнікова, яка зазначила, що за ініціативи Луганського обласного відділення Комітету з ФКіС Міністерства освіти України і Луганського обласного відділення НОК України та за підтримки виконавчого комітету Рубіжанської міської ради, в нашому місті Рубіжне третій рік поспіль проводиться обласний захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

У 2015 році Міжнародна федерація студентського спорту запропонувала ЮНЕСКО відзначати на міжнародному рівні день, присвячений студентському спорту. Ця пропозиція була схвалена державами-членами ЮНЕСКО і 20 вересня був оголошений Міжнародним днем ​​студентського спорту. У ряді країн світу цей день збігається з початком навчального року. Крім того, 20 вересня 1924 року відбувся перший Студентський чемпіонат світу.

На захід з’їхалися представники понад 200 студентів з 10 навчальних закладів Луганської області: Луганського національного університета ім. Тараса Шевченка, Луганського державного університета внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Східноукраїнського національного університета ім. В.Даля, Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ ім..Тараса Шевченка, та навчальні заклади м.Рубіжне: Рубіжанського політехнічного коледжу ім. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, Луганського державного медичного університету, Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу, Первомайського індустріально-педагогічний коледжу, Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.

На спортивному фестивалі були присутні почесні гості: Ірина Янович, бронзова призерка Олімпійських ігор з велоспорту, заслужений майстер спорту України та Сергій Шакун, представник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Потім відбувся флешмоб – одночасне виконання фізичної вправи – стрибки з положення сидячі. Красивий показовий виступ юної гімнастки – кандидата в майстри спорту України – Дар’ї Щербак, завершив урочисту частину свята та розпочав велику спортивну програму з семи видів: стрітбол (юнаки, дівчата), волейбол (юнаки), перетягування канату (юнаки), підтягування на перекладині (юнаки), стрибки на скакалці (дівчата), «Дартс» (юнаки, дівчата).

Перемогу отримали команди ЛНУ ім.. Тараса Шевченка у змаганнях з волейболу, стрітболу (серед юнаків та дівчат). В перетягуванні канату найсильнішою стала команда ІХТ СНУ ім. В.Даля. Більше всіх підтягнувся на перекладині Артем Чернов (СНУ ім. В.Даля) - 34 рази, 112 разів стрибнула на скакалці за 30 секунд Юлія Жигайлова (ІФВіС ЛНУ). Самими міткими у «Дартці» стали Георгій Серьодкін (ІХТ СНУ ім. В.Даля) та Камінецька Любов (ЛПК ЛНУ).

Найкращі у всіх видах спортивної програми отримали дипломи, пам’ятні медалі відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та сувеніри від НОК України.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх