Днями у Сєвєродонецьку відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження, 2004 років народження і молодше, передає Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Понад 100 спортсменів з міст: Старобільськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ; Станично-Луганського та Кремінського районів зібралися на змагання.

За підсумками  у загальнокомандному заліку місця розподілилися серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. так: І  місце здобула команда з Сєвєродонецька, другими стали спортсмени з Лисичанська, третіми –  представники Рубіжного.

Серед юнаків та дівчат 2004 років народження кращими стали спортсмени з Сєвєродонецька, друге місце у команди  з міста Старобільська, третє – у команди зі Станично-Луганського району.

З кращих спортсменів-учасників обласних змагань сформовано команду Луганської області для участі у чемпіонатах України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодше, які пройдуть у Кропивницькому 20 вересня.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх