З метою попередження виникнення пожеж, запобігання загибелі та травмування на них людей, а також для ознайомлення населення з основами пожежної безпеки фахівці ДСНС Луганщини постійно проводять просвітницько-профілактичні заходи. Одним з них є акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!", покликанням якої є роз’яснення питань безпеки життєдіяльності та популяризація професії пожежного-рятувальника, передає ГУ ДСНС України у Луганській області.

Так, 10 вересня рятувальники провели таку пізнавальну акцію на центральній площі міста Попасна. Під час акції фахівці ДСНС Луганщини звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки у побуті та на відпочинку. Також розповіли дітям як евакуюватися із задимленого приміщення, якщо ти вдома один. А дорослим рятувальники наголошують, що малеча копіює поведінку батьків, тож останнім слід дотримуватися правил пожежної безпеки, що збереже не лише їх життя, а й життя їхніх дітей.

Після лекційної частини дітлахи із задоволенням приміряли на себе бойовий одяг вогнеборців та ознайомились з пожежно-рятувальною технікою і наявним оснащенням рятувальників. Ця зустріч справила велике враження на усіх присутніх, адже заходи у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива форма навчання. Коли на конкретних прикладах не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних та близьких.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх