У Попаснянському районі, на кордоні Донеччини та Луганщини, відновлюється дорожня інфраструктура. Роботи на ділянці км 102+000 – км 106+000 на дорозі Н-32 планують завершити до кінця серпня поточного року, повідомляє Служба автомобільних доріг у Луганській області

Суспільна важливість проведення робіт на дорозі державного значення Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка» полягає у тому, що налагоджується автомобільне сполучення, водії зможуть швидше діставатися до пункту призначення, а місцеві мешканці – до об’єктів соціального значення.

Саме зараз завершуються роботи з укладання вирівнювального шару на ділянці, а до кінця серпня дорожники планують облаштувати узбіччя, потім – провести розмітку.

Нагадаємо, дорога Н-32 –
автомобільний шлях територіального значення в Донецькій та Луганській областях. Пролягає територією Покровського, Костянтинівського, Бахмутського, Попаснянського та Перевальського районів через Покровськ – Мирноград – Новоекономічне – Костянтинівку – Бахмут – Попасну – Первомайськ – Iрміно – Кадіївку – Брянку – Алчевськ – Михайлівку (нині знаходяться в тимчасово окупованій зоні). Загальна довжина – 130,9 км.

– Підрядники працювали без вихідних. Розпочали роботи 23.08.2019, а вже до кінця серпня мають завершити роботи на дорозі Н-32 на під’їзді до міста Попасна. Таким чином, ми виконуємо доручення голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького щодо прискорення робіт на дорозі Н-32, яка з’єднує Донецьку та Луганські області, – відзначає начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

Варто зауважити, що велику ділянку, протяжністю 800 метрів зробили майже заново.

– Саме тут дорога була дуже пошкоджена внаслідок пересування важкої військової техніки та великотоннажних фур. Далі – дорога більш-менш нормальна, але й тут буде «проведено ремонт «великими картами», – говорять підрядники.

Нагадаємо, 15 листопада 2018 року на Луганщині відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту шляхопроводу, що розташований на автомобільній дорозі Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка».

Відновлена дорога та шляхопровід, відновлена дорожня інфраструктура дадуть змогу повноцінно відновити рух автомобільного транспорту між містами Попасна (Луганська область) та Бахмут (Донецька область). Соціальне значення вказаних об’єктів полягає у тому, що відтепер дістатися з Луганщини до Донеччини стане зручніше, зазначають в Службі автодоріг.

За матеріалами прес-служби Служби автомобільних доріг у Луганській області

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх