Днями у Люксембурзі завершився чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи. До складу національної збірної увійшли представники Луганської області, які завоювали низку нагород європейського рівня, повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Так, у категорії до 63 кг серед ветеранів, чемпіонкою стала Ганна Кадацька, яка закінчила виступ із результатом 92,5 кг.

Крістіна Лєонєнко у своїй ваговій  категорії до 43 кг стала чемпіонкою Європи та встановила світовий рекорд серед дівчат у жимі лежачі – 65,5 кг!

Наталія Череменко також посіла першу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 47 кг. При цьому кожна спроба спортсменки була оновленням світового рекорду: 70,5 кг, 72,5 та 73,5 кг.

Ще одна представниця області – Олена Шаталова, у ваговій категорії до 57 кг стала бронзовою призеркою європейської першості.

Серед чоловіків Сергій Пархоменко, у ваговій категорії до 93 кг, підкоривши штангу 225,5 кг встановив рекорд Європи та теж піднявся на найвищу сходинку п‘єдесталу.

Крім цього, серед юнаків Олександр Кулачко увійшов до п’ятірки кращих, посівши  четверте місце у ваговій категорії до 59 кг.

За результатами, у командному заліку чоловіча збірна команда України піднялась на першу сходинку п’єдесталу, а  збірна національна збірна серед дівчат посіла другу сходинку. Крім цього, в абсолютній першості наша Наталія Череменко стала третьою.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів: Андрія Івженко, Віталія Куліша, Ганну Кадацьку та Володимира Дубового.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх