Після отримання 13 липня повідомлення про безвісті зниклого чоловіка, негайно було відкрите кримінальне провадження, створена посилена слідчо-оперативна група, в рамках провадження розпочалось проведення комплексних заходів, направлених на пошуки людини та встановлення усіх обставин, які передували її зникненню. Орієнтування були надіслані на усі блокпости, мобільні та піші групи патрулювання та до сусідніх областей, передає відділ комунікації поліції Луганської області.

Під час «прочісування» території, о 5-й ранку у місті Лисичанську неподалік від тубдиспансеру було знайдено тіло зниклого чоловіка. Судові медики констатували, що смерть людини настала внаслідок завданих йому тілесних ушкоджень.

Крихта за крихтою, аналізуючи зібрану оперативну інформацію, співробітники поліції встановили обставини подій, які передували скоєнню злочину, встановили трьох осіб, які підозрюються у позбавленні чоловіка волі, вивезенню його та вбивстві. Підозрюваними виявилися мешканці міста Лисичанська, відносно яких слідчими та оперативниками наразі проводяться слідчо-оперативні заходи, для того щоб вони відповіли перед Фемідою за скоєння злочинів, передбачених статтями 146 КК України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) 115 КК України (Вмисне вбивство).

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх