17 липня, у Сєвєродонецьку на базі Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень відбулась робоча зустріч представників Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, Європейського Союзу та молоді Луганщини, повідомляє управління молоді та спорту Луганської ОДА.

У зустрічі взяли участь Світлана Стукало і Тетяна Фаннуш (ЮНІСЕФ), Хельга Пендер та Ана Лукіс (Представництво ЄС), представники Управління молоді та спорту Луганської ОДА та обласного молодіжного Центру, Луганської обласної молодіжної ради та учасники навчальних візитів на Мальту та в Естонію.

Робоче засідання було присвячене інформаційній підтримці молодіжної роботи в області. Так,  коротко презентувала роботу Луганського обласного молодіжного центру у даному напрямку заступниця директора Галина Посвалюк. Вона розповіла присутнім про основні напрями діяльності центру та зазначила, чому сьогодні важливо працювати з молодіжним сектором.

Крім цього, учасниці навчальних візитів до Естонії та Мальти поділились з присутніми своїми враженнями від поїздок та розповіли про набутий досвід, а голова Чмирівської молодіжної ради та водночас представниця Луганської обласної молодіжної ради Валерія Ткаченко поділилась досвідом процесу формування Чмирівської молодіжної ради при ОТГ та розповіла про молодіжну роботу, яку сьогодні проводить зазначений консультативно-дорадчий орган.

Спілкуючись з присутніми, пані Хельга Пендер поцікавилась про плани на майбутнє та особисту мотивацію молоді щодо роботи у даному секторі. Також учасники обговорили питання роботи Луганської обласної Молодіжної ради та ті можливості, які  ЮНІСЕФ надає для отримання передового європейського досвіду в роботі з молоддю.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх