За процесуального керівництва Лисичанської місцевої прокуратури Лисичанським відділом поліції ГУНП в Луганській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами комунального підприємства, внаслідок чого відбулося руйнування триповерхового багатоквартирного будинку у м. Лисичанську, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість), передає прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що близько 4.00 ранку 09.07.2019 у житловому будинку за адресою вул. Гора Попова, 15 були зафіксовані тріщини стін та обвал штукатурки.

Оглядом місця події встановлено, що вказаний будинок 1944 року будівництва, у ньому розташовується 39 квартир та зареєстровано 94 особи.

Мешканців будинку евакуювали. Жертв та постраждалих немає.

На даний час з’ясовуються обставини цієї події та проводяться невідкладні слідчі дії. Хід розслідування кримінального провадження перебуває на контролі керівництва прокуратури Луганської області.

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх