З 20 по 27 червня у смт Троїцьке відбувся фестиваль «Я українець! Це гордість для мене!». Організаторами виступив Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень спільно з ГО «Троїцька надія», повідомляє управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Захід зібрав чимало дітей різних вікових категорій, молодь та представників старшого покоління. Програма фестивалю була насиченою та різноманітною.

Розпочався Фестиваль з проведення ігротеки народних рухливих ігор «Національні ігри наших предків», в яких взяли участь вихованці дитячого садочка «Барвінок». Малеча із задоволенням розплутувала казкові вузлики з назвами українських народних ігор, знайомилась з правилами та грала в них.

Для присутніх проходили низка цікавих майстер-класів з виготовлення ляльок-мотанок з фетру та ниток, які традиційно вважаються оберегами в Україні, святкових листівок «Привітай бійців з Днем Конституції України»; створення вуличного арт-обєкту «Кольорова моя Україна» разом з місцевим художником Сергієм Соболем; виготовлення буклету-трансформеру з найкращими побажаннями миру, злагоди та процвітання нашій країні.

Далі на учасників чекала захоплююча екскурсія до Свято-Успенської Святогірської Лаври «Зустріч з минулим», в рамках якої діти познайомились з духовним та історичним надбанням Лаври.

– Це чудово, що фестиваль надав можливість молоді познайомитись з культурою, традиціями та історією України. Всі присутні на Фестивалі могли проявити свої таланти та творчі здібності. Сподіваюсь, що захід стане традиційним та проводитиметься на Луганщині щороку, – розповіла заступниця директора Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Галина Посвалюк.

Завершила програму тижневу фотовиставка «Щаслива родина – багатство нашої України», яка розташувалась в селищному парку. Підготовка до виставки тривала протягом всього червня. Переможців фотоконкурсу визначали мешканці селища.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх