З 24 червня по 2 липня у Греції проходив чемпіонат Європи з плавання в ластах. До змагань долучились спортсмени з 19 країн. До складу національної збірної України увійшли вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ водних видів спорту «Садко» , повідомляє управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Так, представниця нашої області, майстер спорту України міжнародного класу Валентина Рєзнік виборола срібну нагороду в жіночій естафеті 4х200 м плавання в ластах. Також Валентина завоювала срібну медаль в жіночій естафеті 4х100 м плавання в ластах і встановила новий рекорд України – 2.38.78.

 

 

На рахунку майстра спорту України міжнародного класу Дениса Левіна три четвертих місця на дистанціях 50 м пірнання в ластах, 4х50 м змішана естафета і 4х100 м чоловіча естафета, а також шосте місце на дистанції 100 м підводне плавання з аквалангом.

Ще одна представниця Луганщини, дебютантка національної збірної –  Катерина Сторчева, стала сьомою на дистанції 400 м плавання з аквалангом.

За результатами змагань, збірна команда України завоювала друге загальнокомандне місце, випередивши спортсменів з Греції, Угорщини, Німеччини.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх