Днями у селищі Покровське завершився тижневий фестиваль «Плекаймо патріотів України». Організували захід: Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень  спільно з Покровською бібліотекою-філією №2 Троїцької ЦБС, повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Цього року до заходу долучились близько сотні представників учнівської молоді з Луганщини.

Програма фестивалю була насиченою. Почалось все з гри брейн-ринг «З Україною в серці», де юнаки та дівчата мали змогу продемонструвати свої знання про рідку країну. Далі на учасників чекав патріотичний конкурс малюнків «Барвінкова моя Україна», День українських ігор «Веселі забавлянки», інформаційний коктейль «Гроно цікавинок про Україну» (відео-мандрівка містами України), мовознавчий тренінг «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?», гра-квест «Козацькі розваги» та багато інших розважальних та освітніх заходів.

Як розповідає в. о. директора обласного молодіжного Центру Оксана Варава, подібні заходи формують у дітей та молоді високі моральні цінності, патріотизм, національну свідомість, любов та повагу до рідної землі та мови.

– Мені було дуже приємно бачити на заході молодь, яка зараз тісно працює з нашим Центром та юних активістів, які, я впевнена, у майбутньому розбудовуватимуть нашу область та державу. На фестивалі кожен з учасників мав можливість проявити себе та познайомитись з новими друзями, – прокоментувала Оксана Варава.

Зазначимо, мета даного Фестивалю – формування у дітей та молоді сучасної національної ідентичності, правової, громадянської та соціальної відповідальності, поглиблення знань з історії української державності, культури, традицій та необхідності досконалого знання державної мови.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх