У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, передає ГУ ДСНС України у Луганській області.

Так, напередодні Дня Конституції України у Головному управлінні відбувся урочистий захід. Заступник начальника Головного управління — начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Луганській області Сергій Поляков привітав присутніх зі святом: “Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку незалежної демократичної держави. Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя. Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духа, миру та благополуччя. Нехай це свято додасть нам всім наснаги у роботі на благо України!”

Після слів вітання розпочалася церемонія вручення чергових спеціальних звань та нагородження грамотами Головного управління. Після чого, за вагомий особистий внесок у справу захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки у населених пунктах та на об’єктах області, високий рівень готовності підрозділів Головного управління до дій за призначенням та з нагоди Дня Конституції України урочисто було нагороджено начальника відділу організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління підполковника служби цивільного захисту Олександра Карпенка нагрудним знаком “За заслуги”.

На урочистому заході справжні і щирі слова привітання пролунали від дітей співробітників ДСНС Луганщини. Гарні вірші про величну державу і український народ викликали не тільки шквал емоцій та гучні оплески, а й сповнили кожне серце гордістю за свою Батьківщину!

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх