Містобудівники минулого, створюючи мережу мостів, шляхопроводів та встановлюючи водопропускні труби, й гадки не мали про те, що творіння їхніх рук служитимуть десятиліттями, практично не маючи ніякого ремонту. А між тим з часом у рази зросла інтенсивність та завантаженість автодорожнього руху. До всього додалася ще й трагедія на Сході, що призвела до появи на дорогах і мостах важкої військової техніки. Як наслідок звідусіль – а особливо з невеличких населених пунктів – лунають «дзвіночки» про майбутню катастрофу

 

БЕЗГОСПОДАРНІСТЬ ЧИ СВІДОМИЙ САБОТАЖ?

Останніми роками у Новопсковському районі щовесни виникають негаразди з водопропускними системами внаслідок повеней. Ще торік потужною стихією було ледь не зруйновано один з трубопроводів – у Донцівці. Принаймні, завдано споруді чималої шкоди. Працівники двох господарств – кам’янського та донцівського – власними силами, аби влітку під час збирання врожаю убезпечити вантажі із зерном від аварій, якось привели трубопровід до ладу, зробивши тимчасовий ремонт – до проведення капітального. Таким чином певний час зберігалося сполучення трьох сільських рад – Донцівської, Кам’янської та Ганусівської не лише із райцентром, а й з усією іншою територією району.

А от капітальний ремонтбуло вирішено розпочати …аж у грудні. До того ж підрядники так і не завершили його.Мовляв, через прорахунки вінженерній геології, коли «специ» не врахували високий рівень підземних вод. Але й такбуло зрозуміло, що ремонтувати систему з початком дощів зіснігом, а потім й морозів – ажніяк недоречно.

Ремонтники поклали «беушні» труби ледь не на землю,не встановили опорні стінки,робили все так-сяк. А головне,на дорозі виникло провалля,яке потрібно було об’їжджатиабо низиною, або польовоюдорогою. Будь-якої миті жителікількох сіл могли опинитисяпід загрозою бути відрізанимивід цивілізації.

Але й навесні ремонт так іне завершили! Добре, що зновна допомогу прийшли тамтешні господарники, а такожрайавтодор: те провалля зновузасипали, знову тимчасово – докращих часів.

Для довідки.

Нагадаємо, що водопропускні труби та інші подібні ж конструкції відносяться до штучних інженерних споруд, призначених для руху транспорту та пішоходів через природні або інші перешкоди, а також сталого функціонування автомобільних доріг. До штучних інженерних споруд відносяться мости, шляхопроводи, водопропускні труби під насипами, лотки й бистротоки, естакади, віадуки, пішохідні переходи, підпірні стінки і т. д. Вони влаштовуються на перетині річок, ярів, зустріч- них доріг, пагорбів та гірських хребтів тощо.

 

Минулорічне провалля на автодорозі Новорозсош-Ганусівка

 

НА ЖВАВОМУ МІСЦІ

Наведений приклад із донцівською водопропускноюсистемою – один з численних.Так само ремонту потребуютьаналогічні інженерні споруди на тій же дорозі Новорозсош-Ганусівка: у Кам’янці, уНоворозсоші. А ще у Новорозсоші – тамтешній міст, щорозкинув свої залізобетоннікрила над невеличкою річкоюСуха Плотина.

Ту споруду мостобудівники звели ще у 1964 році. Тожвиходить, щоцього року їйвиповнилося 55. Це вже й длялюдини не так мало, а як длямосту, то такий термінексплуатаціївважаєтьсядосить тривалим.

Щоднямостом рухаються сотніпішоход і в ,велосипедистів, мотоциклістів, десятки автомобілів– від легковиків до багатотонних вантажівок, проносятьсячисленні маршрутки та автобуси. Долаючи міст, вони рушать у бік Донцівки, Кам’янки, Ганусівки. Це, якщо їхатипрямо, до Марківського району – якщо робити правий поворот. Ну і зрозуміло ж, йдутьта їдуть наліво – у центр селаабо на Чкалова.

Міст є частиною територіальної дороги державного значення, що веде до східного кордону. І подобається це комусь чи ні, але кордон той не відсунеш в інший бік. По цій дорозі снують туди-сюди численні авто з вітчизняними та іншими номерами. Постоїш біля мосту хоч півгодини і яких тільки машин не побачиш! Навантаження там чимале! І якщо одного зовсім не прекрасного дня міст вийде з ладу, всім доведеться робити багатокілометровий об’їзний гак.

 

ВОДА Й КАМІНЬ ТОЧИТЬ

Можна лише уявити, дояких негативних наслідків дляавтомобілістів, селян, господарників й до яких незручностей,перешкод та збитків призведеситуація, якщо міст через річкуСуха Плотина у Новорозсоші,що знаходиться поблизу пекарні та пошти, вийде з ладу.

І це не гіпотетичне припущення, а цілком вірогідна тареальна перспектива. Аж ніякне хочеться драматизувати становище і тим більше лякатилюдей, але факт залишаєтьсяфактом: з часом річкова вода поступово розмила бутову кладкуоднієї з опор мосту, тож віднедавна все те тримається на «чесному слові». Ясно, що й всі іншіопори вже не такі міцні та надійні, як колись.

Селяни, котрі живуть поблизу мосту, першими звернули на це увагу й почали домагатися вирішення нагальної проблеми. Спільними зусиллями вдалося привернути увагу до новорозсошанського мосту керівництва райдержадміністрації та райавтодору. В свою чергу вони повідомили про це у Державну службу автодоріг, у веденні якого й перебувають державні дороги.

 

ХТО МАЄ ВИКОНУВАТИ РЕМОНТ

Ретельно обстеживши все,уважно оглянувши, фахівцізробили висновок: так, є ушкодження, опора розмивається водою, бутова кладка руйнуєтьсята осипається. Тож побоювання щодо можливої подальшоїруйнації частини мостової конструкції були підтверджені. Але,як з’ясувалося, ремонт мостумає проводити підприємство,що спеціалізується саме з відновлення мостів, а не доріг.

Причому, підприємство повинно мати відповідну ліцензію, досвід проведення подібних робіт, надавати гарантію їхньої якості, звичайно ж, застосовувати сучасні, а не «допотопні» технології. Такі спеціалісти мають бути обізнані в усіх нюансах, здатні розрахувати потужності мосту й те, яким чином його можна зміцнити, продовживши життя споруди, причому виконати роботи у проточній воді.

Такі спеціалісти в областіє. Вони вже відновили міст уСтаробільську, працювали наінших об’єктах. Так що тепер –слово за ними. Ну і само собою,потрібні гарантії належногофінансування.

Уваги потребують й іншінебезпечні ділянки. Так, необхідно відремонтувати міст, щознаходиться перед віддаленною Танюшівкою: там, де дорога стикується з мостом, перехідні плити впали, автодорівцівже клопотали про ремонт, алепоки це питання принциповоне вирішено.

Зрозуміло, на все потрібні гроші. Так само ясно, що бюджетних коштів хронічно не вистачає. Але, борони Боже, якщо каталізатором ремонтів інженерних споруд стане якийсь незворотній випадок, що матиме драматичні наслідки.

 

За матеріалами районної преси

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх