Фахівці Рубіжанського міського управління і частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області взяли участь у широкомасштабному профорієнтаційному заході «Країна професійних мрій», котрий відбувся на центральній площі м. Рубіжне.

 

  

 

Діти, які завітали на захід, мали можливість виконати різноманітні завдання у тематичних локаціях, представлених різними організаціями міста. На одній із станцій учнівську молодь зустрічали рятувальники. На цій локації учасники квесту одягали бойовий одяг вогнеборців, відповідали на запитання вікторини щодо правил пожежної безпеки. Під час заходу підростаюче покоління поглибило знання про професію рятувальника, специфіку роботи. Підліткам розповіли і про те, якими якостями повинен володіти рятувальник.

Також рятувальники ознайомили школярів з вищими навчальними закладами системи ДСНС України, перелік спеціальностей та умови вступу. Всі команди в ігровій формі змагалися з величезним ентузіазмом і викладалися на повну силу. Всі без винятку залишилися задоволеними цікавим квестом, ділилися яскравими враженнями та фотографувалися на пам'ять.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх