1-2 червня на Донеччині відбувся відкритий турнір з кікбоксингу WAKO – “Кубок Донбасу”, серед юнаків, юніорів та дорослих в розділах: фул-контакт, лоу-кік, К- 1.  У змаганнях взяли участь 200 бійців, більш ніж з 17 міст України, інформує  управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Виступали на змаганнях і спортсмени Луганської області, які показали видовищні бої і гідні результати, завоювавши 28 медалей: 14-золотих, 12-срібних, 2-бронзові. Завойовані нагороди спортсмени приурочили до Дня Луганській області.

Так, найменшому чемпіону команди – Оскару Медведєву (м. Лисичанськ) – 10 років, найстаршому-Антону Дьяченко (м.Сєвєродонецьк) – 32 роки.

В єдиній номінації турніру – за “волю” до перемоги було нагороджено – Олександра Ткаченка, боєць з міста Лисичанськ (17 років).

Також чемпіонами Кубку стали: Володимир Хурт, Данило Тішкін, Руслан Юпатов, Костянтин Колтаков, Дмитро Жеваго, Данило Тютюник, Михайло Кузнецов, Максим Внуков, Олександр Бєлінський, Микита Пасічник.

У загальнокомандному заліку, за кількістю медалей Луганська область посіла почесне друге місце, поступившись лише господарям змагань.

Крім цього, почесний президент федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області – Леонід Березинський і президент федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області Ігор Панов, були нагороджені подякою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, активну участь в популяризації кікбоксингу в Україні.