Повідомлення з міської лікарні про те, що до них з тілесними ушкодженнями у вигляді переламу ліктьового суглобу звернувся 7-річний хлопець, який пояснив, що його збила автівка, водій якої поїхав з місця події, надійшло 14 травня до чергової частини поліції Лисичанська. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

Співробітникам слідчо-оперативної групи, які негайно виїхали до лікарні, потерпілий хлопець пояснив, що проїжджаючи на велосипеді по вулиці Миру м. Новодружеськ його збила автівка, водій якої вийшовши з машини і побачивши, що хлопець впав з велосипеду, почав на нього кричати, а потім сів в автівку та уїхав.

Хлопець приїхавши додому, розповів про ДТП батькам, які й викликали швидку допомогу для надання медичної допомоги сину.

Для встановлення автівки та водія, який скоїв ДТП, були задіяні співробітники кримінального та превентивного блоку поліції Лисичанська. В ході проведення комплексу слідчо-оперативних заходів була встановлена автівка, її власник та їх місцезнаходження.

Наразі на місці знаходження автомобіля та водія працюють співробітники слідчо-оперативної групи. Вирішується питання щодо внесення даної інформації до ЄРДР за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 286 КК України.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх