Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання починається 21 травня - учасники складатимуть іспит з математики. Про це під час брифінгу для ЗМІ 14 травня розповів директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк, передає прес-служба ЛОДА.

Для його проведення будуть організовані 11 пунктів тестування – по три у Сєвєродонецьку, Старобільську та Рубіжному, два у Лисичанську.

ЗНО з української мови та літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

Слід зазначити, що 10 травня в Сєвєродонецьку відбулася спільна із Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти нарада щодо організації та проведення ЗНО у 2019 році, де були вирішені усі поточні питання.

Загалом для участі в ЗНО на Луганщині зареєструвалися 5750 осіб.

З них 3171 – випускник шкіл, 1183 – випускники закладів профтехосвіти, 1112 – випускників вишів І-ІІ ступенів акредитації, 574 – випускники минулих років.

З тимчасово окупованої території області для проходження ЗНО зареєструвалися 304 особи. З них 267 приймуть участь в основній сесії.

Усі пункти тестування наразі готові для проведення ЗНО.

Спікер зауважив, що допуск до пунктів тестування буде розпочато за 45 хвилин та закінчуватиметься за 10 хвилин до початку ЗНО.

Той, хто з поважних причин не візьме участь в основній сесії, зможе долучитися до додаткової сесії ЗНО-2019.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх