Обласний захід з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся 9 травня у Рубіжному. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

В урочистостях взяли участь виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, заступник голови ЛОДА Юрій Клименко.

На площі Перемоги зібралися привітати ветеранів співробітники облдержадміністрації, представники підрозділів Збройних Сил України, Головного управління Нацполіції у Луганській області та патрульної поліції, ДСНС України в Луганській області, жителі Луганщини.

«Дорогі ветерани та діти війни, дозвольте вас привітати з найвизначнішою подією в історії сучасної Європи – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 70 мільйонів людських життів коштувало світу прагнення жити у мирі. Україна пам’ятає героїчний подвиг усіх наших солдат-фронтовиків та тих, хто допомагав здобувати перемогу в тилу. Сьогодні наше спільне завдання – вберегти мир у всій Україні», – звернувся до присутніх Сергій Філь.

Також очільник області особисто відвідав ветеранів Рубіжного та нагородив обласними відзнаками і подарунками.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх