Сьогодні, 6 травня у Лисичанську на стадіоні «Шахтар» відбувся дитячий фестиваль”Відкриті уроки футболу». Зазначимо, «Відкриті уроки футболу» – гуманітарний, політично нейтральний проект, який вважається УЄФА одним із провідних у розвитку масового футболу. Про це повідомляє управління молоді та спорту Луганської ОДА.

До заходу долучились понад 190 дітей, з якими працювали 20 волонтерів, що попередньо пройшли навчання у місті Запоріжжя.

Привітав юних футболістів з відкриттям Фестивалю начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов. Він побажав юним спортсменам отримати задоволення від заходу, нових спортивних перемог та віри у себе.

Після цього, відбулись показові виступи вихованців відділень акробатичний рок-н-рол та косіки карате міської ДЮСШ.

По завершенню урочистого відкриття, всі учасники були розділені на 11 команд, які по черзі займались в різних зонах по 10-15 хвилин у кожній. Тренери-волонтери та їх помічники підготували різноманітні майданчики (здорового способу життя,  психолога), веселі ігри і багато інших різноманітних вправ.

Школам, які долучились до проекту, було надано спортивний інвентар та обладнання, а волонтерам та  юним учасникам – екіпірування.

Зазначимо, що проект відкритий для всіх бажаючих і націлений на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх