Сьогодні, під головуванням очільника поліції Луганщини Сергія Колесника відбулась нарада за участі представників НПУ з питань забезпечення прав людини, благодійної організації «Українська фундація правової допомоги», громадської організації «Експертний центр з прав людини» та Міжнародного фонду «Відродження», а також керівників ізоляторів тимчасового тримання ГУНП, передає відділ комунікації поліції Луганської області.

Т.в.о. начальника Управління забезпечення прав людини НПУ Євген Леванцов представляючи сучасну систему «Custody Records», яка у тестовому режимі працює в усіх ІТТ Луганської області, акцентував увагу присутніх на тому, що дана система дозволяє захистити затриманих від випадків фізичного та психологічного тиску на них, а поліцейських - від безпідставних звинувачень у перевищенні службових повноважень.

 

 

Присутні обговорили механізм впровадження повномасштабної роботи даної системи, яку роль та які завдання буде виконувати в ІТТ інспектор з дотримання прав людини, а також ті позитивні зміни, які випливають внаслідок роботи системи «Custody Records».

- Ми задоволені, що поліція Луганщини серйозно поставилася до впровадження сучасної системи «Custody Records» щодо забезпечення прав людини, - зазначив Євген Леванцов.

Сергій Колесник подякував гостям за підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 

 

Після наради делегація відвідала ізолятор тимчасового тримання в м. Сєвєродонецьк, де мала можливість ознайомитись з роботою системи «Custody Records» та з’ясувати, що необхідно для того, щоб система запрацювала у повномасштабному форматі.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх