Близько 80 % суб’єктів господарювання евакуювалися з Луганщини та відмовилися мати справу з окупантом. Значна частина – це малий та середній бізнес. Такі дані надав голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай, повідомляє пресслужба ЛОДА.

– Багато хто виїхав самостійно. Промислові підприємства користуються програмою державної підтримки. Наразі ми вже маємо 52 позитивні приклади релокації з Луганщини. Заявки ще 20 представників бізнесу перебувають на розгляді та очікують на призначення компенсації, – зазначив Сергій Гайдай.

Він додав, що держава та органи влади на місцях допомагають знайти нові приміщення для ведення бізнесу на безпечній території, забезпечують перевезення обладнання на нову локацію, сприяють в розселенні працівників та пошуку нових співробітників, підтримці у відновленні логістики, закупівлі сировини та пошуку ринків збуту.

Загалом вже 558 українських підприємств відновили роботу на нових місцях. Найчастіше переїжджають до Львівської області (25 %), Закарпатської (16 %), Чернівецької (11 %), Тернопільської (8 %), Дніпропетровської (7 %) та Івано-Франківської (7 %).

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх