9 вересня у Дніпрі за підтримки Луганської облдержадміністрації відбулась визначна подія для всієї спільноти Луганщини – «Родинна зустріч». Участь у заході взяв керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, а також зірки української естради та шоу-бізнесу, повідомляє пресслужба ОДА.

«Для мене велика честь бути тут сьогодні разом з вами, всіма, хто має у своєму серці надію, хто допомагає фронту і пришвидшує нашу перемогу. На долю нашого краю випало найважче випробування: частина нашої території була окупована у далекому 2014 році, у 2022 році ми п’ять місяців були форпостом для усієї країни. Завдяки боротьбі Луганщини, Збройні Сили України змогли підготуватись до активного спротиву. Зараз ви усі чуєте та відчуваєте, що розпочались певні «зміни». Безумовно це зміни на краще. Сподіваюсь, що ми зможемо застосувати прикметник «вільний» до назви кожного населеного пункту багатостраждальної Луганщини. І допоки ми єдині, як сьогодні, ніяка москальська наволоч нас не переможе», – наголосив очільник Луганщини.

Невдовзі для жителів Луганщини виступили відомі українські виконавці Анжеліка Рудницька та Арсен Мірзоян, а також аматорські музичні колективи з Луганської та Дніпропетровської області. До свята приєдналася зірка телепередачі «Орел та решка» Леся Нікітюк, яка брала участь у всіх активностях, яких тут було безліч.

Зокрема, дітлахи мали змогу на величезному полотні написати найзаповітніші мрії, діяли майстер-класи з плетіння маскувальної сітки для військових, працювали фуд-корти та пункт видачі гуманітарної допомоги від ГО «Проліска».

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх