На окупованих територіях залишилось підготувати до зими 8,5 % будинків, але Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна та Рубіжне навіть не включені у розрахунок – тепла там не буде. Про відповідні «досягнення» відзвітували у так званому «міністерстві будівництва та ЖКГ лнр», повідомляє Луганська облдержадміністрація.

Таким чином із 10579 багатоповерхівок Луганщини до опалювального сезону готові 9678, за виключенням названих вище чотирьох міст. У них за 3-4 тижні до початку подачі теплоносія не підготовлено жодного багатоквартирного будинку із понад 2500.

«Так, багато із них пошкоджено чи зруйновано самими росіянами. Але навіть вцілілі ніхто не збирається готувати до зими, як і підприємства теплопостачання цих міст та системи централізованого опалення. До цієї цифри слід додати і тисячі приватних будинків, які опалювалися газом. Чи буде газ в цих та інших населених пунктах, що також не увійшли до розрахунку, невідомо. Однак потрібно готуватися до найгіршого сценарію», – вважають в обласній адміністрації.

Ніяких програм децентралізації опалення окупаційна влада не підготувала, зазначає ЛОДА. Бо для їх провадження необхідне надійне електропостачання, якого жителі Луганщини не бачили із середини травня – взагалі ніякого не бачили.

«А ще на реалізацію таких програм треба мати гроші, яких в окупаційних місцевих бюджетах немає. Відсутні вони і на обіцяні виплати компенсацій за пошкоджене майно. Захоплені міста Луганщини чекає катастрофа – пошкоджені будинки, без опалення, вікон, стель та стін, без обіцяних світла та газу», – констатують в ОДА.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх